باتری های Rayovac همراه همیشگی شما

 

باتری های Rayovac همراه همیشگی شما
بالاترین عملکرد در دنیا

 

۱۱۰ سال تجربه در صنعت شنوایی شناسی همراه با نوآوری و تحول مداوم  بدان معناست که باتری های سمعک Rayovac از کیفیت بالایی برخوردارند. Rayovac همواره پیشرو در زمینه تامین باتری های محصولات شنوایی بوده است و اکنون محصول جدید Rayovac مجهز  به فناوری Active Core معیار تازه ای در طراحی فناوری و عملکرد به شمار می آید.
تیم تحقیق و توسعه ی جهانی ما در موسسه طراحی برند و فناوری به طور خستگی ناپذیری مشغول به کار هستند و از قابلیت های مرزهای باتری فراتر رفتند و با نوآوری های جدید, مقاومت باتری های ما در مقایسه با سایر باتری ها را تضمین می کنند.

در آینده – همانند حال حاضر- Rayovac متعهد به حفظ کیفیت محصولات خود بعنوان پیشگام در حوزه ی ارایه باتری های سمعک است  و با توسعه ی فن آوری پیشرفته و بسته بندی کاربر پسند در فکر  بهبود رفاه حال مشتریان است.

همه ی این ها باعث می شود که Rayovac ارایه دهنده ی باتری برای متخصصین شنوایی شناس و مصرف کنندگان باشد.

فناوری Active Core

با پیشرفت فناوری در دستگاه های شنوایی (سمعک) و رویارویی با ویژگی های پیچیده تر و عملکردی با تکنولوژی بالاتر,  لازم است تا باتری های پر قدرت تر با عمر طولانی برای مصرف کنندگان ارایه شود. برای اطمینان از اینکه ما یک گام جلوتر هستیم سال ها بر توسعه تیم متخصصان سرمایه گذاری کردیم تا بتوانیم مرزهای توانایی باتری را پشت سر بگذاریم.
همکاری نزدیک ما با سازندگان سمعک برای آشنایی با فناوری های به کار گرفته شده در این حوزه به همراه تحقیقات ما در حوزه ی نیازهای مصرف کننده منجر به ارایه باتری هایی قابل اطمینان با عملکردبالا بودخ است.

فناوری Active Core توسعه یافته در موسسه ی Spectrum Brands سه عنصر کلیدی را شامل می شود:
فرم بهینه: طراحی جدید سلول های باتری ظرفیت بالاتر و توانایی بیشتردر زمان مصرف را فراهم می آورد.

آنود پیشرفته: به منظور افزایش طول عمر باتری و تضمین عملکرد طولانی مدت باتری طراحی شده است.
 بسته بندی دقیق: بسته بندی دقیق سلول های باتری پایداری و دوام باتری را در شرایط سخت بهمراه دارند.

طراحی منحصر به فرد
نگاهی تازه به Rayovac Advanced 2018

 

باتری های جدید اکسترا پرمیوم نمایانگر آینده ی درخشان ما در صنعت شنوایی شناسی هستند. در حالی که ارزش های اصلی ریواک کیفیت نوآوری عملکرد و قابلیت اطمینان است. طراحی نوآورانه ی ریواک مجموعه ای از ویژگی های به روز و کاربر پسند را برای شما و مشتریان شما ارایه می دهد. از جمله این ویژگی ها :
زبانه ی بلند: به کاربران کمک می کند تا هر باتری را به دقت از سلول جدا کننددر حالی که اندازه ی باتری ها با رنگ های مختلف قابل شناسایی است.
بسته بندی مقاوم: کارت های مقاوم و ضخیم امکان استفاده ی آسان را برای کاربران فراهم می کنند حفره ی بالای کارت نیز به منظور حمل و نقل آسان تعبیه شده است. بسته بندی باتری ها ایمنی و سلامت باتری را در حین جا بجایی تضمین می کند.
صفحه ی چرخشی: سلول های باتری و نوار جدا کننده به طور دقیق و مدور در صفحه ی چرخشی قرار گرفته اند. این نوع بسته بندی ایمنی باتری را افزایش می دهد.
فروش آسان: طراحی و بسته بندی این باتری ها برای به حداکثر رساندن فرصت های فروش طراحی شده است.
بسته بندی در سایزهای مختلف: باتری های اکسترا پرمیوم هم اکنون در بسته بندی ۶ و ۱۲ تایی مطابق با نیاز مصرف کنندگان موجود است.

تاریخچه ی Rayovac

با نوآوری های به کار گرفته شده در طول زمان از جمله اولین سمعک های مجهز به تیوب و فناوری های نوین دیگر باتری های سمعک ما نیز به طور چشمگیری با فناوری همگام شدند.