موادقالب Detax

محصولات Detax با توجه به نشات گرفتن از تفکری نوین، محصولاتی موثروکارآمد هستند. یک محصول کارآمد،

مواد پاک کننده

محصولات Detax با توجه به نشات گرفتن از تفکری نوین، محصولاتی موثروکارآمد هستند. یک محصول کارآمد، ما حصل یک نظریه کارآمد است که این نظریه برگرفته از عوامل گوناگونی است. مهمترین عامل از ابتدای شکل گیری نظریه تا به تحقق پیوستن آن همواره یافتن راه کاری مناسب در جهت حل مسائل بوده است.

Smartclean

فوم بهداشتی که با هدف تمیز کردن سریع و عمقی قالبهای BTE طراحی شده است. با رایحه لیمو. ترکیبات مواد فعال جرم و لکه های پاک نشدنی (حتی در قسمتهایی که دسترسی به آن مشکل است) را از بین می برد. بدون بروز هیچگونه حساسیتی. با مصرف به اندازه مواد ، به راحتی از آن استفاده کنید.

Smarttabs

قرصهای جوشان حاوی اکسیژن فعال که برای تمیز کردن عمقی و بهداشتی قالب گوش به کار می روند. ترکیبات خاص مواد فعال حتی چربیهای پاک نشدنی و ته مانده رسوبات را از بین می برد. با گذشت تنها ۳۰ دقیقه، با مشاهده اولین تغییر در رنگ محلول قالب گوش شما تمیز شده است. با رایحه لیمو.

Smartpen

قلم تمیز کننده سمعک. استفاده مطمئن بدون خیس شدگی و نفوذ رطوبت. بهمراه سر قلمی با عملکرد چند منظوره. نوک پهن قلم به منظور تمیز کردن سطوح بزرگتر و نوک باریک قلم با قابلیت تمیز کردن ساختارهای ظریف سمعک طراحی شده است. سریع و موثرحتی در سفر. با رایحه لیمو.

Smartwipe

دستمالهای مرطوب که عموما به منظور تمیزکردن سمعک و قالب گوش به کار می روند. پاک کننده موثر جهت استفاده بین روز با طراحی ویژه با هدف راحتی مصرف کنندگان.

Smartbox
ظرف مخصوص تمیزکردن و خشک کردن دردو بخش جداگانه بهمراه در پوش پلاستیکی مناسب بر روی آن. بخش مرطوب آن برای حداکثرپاک کنندگی می باشد. با قرار دادن درب روی آن، بدون نیاز به جابجایی سطح آبکش مانند مواد شوینده از شیار واقع شده در لبه ظرف خارج می شوند. بدون ایجاد هیچگونه تماس دست با عوامل تمیز کننده. بخش خشک آن با برجستگیهای مخصوص به منظورایجاد جریان بهترهوا در قسمت خشک کن در نظر گرفته شده اند. این برجستگیها باعث می شوند که سمعک سریعتر خشک شود.
Smartcare
کرم بیرنگ و خوشبو به جهت راحت قرار دادن سمعک داخل گوش این کرم باعث می شود که گوش راحتتر به سمعک یا قالب عادت کند همچنین درزگیری سمعک در مجرا را بهتر می کند. این کرم به صورت لایه ای نازک روی قالب یا سمعک قرار می گیرد و قابل جذب به وسیله ی پوست نمی باشد. مهربان با پوست شما.
Cabadol
ضد عفونی کننده قالب اولیه گوش، قالب گوش و سایر تجهیزات با قدرت جلو گیری از زنگ زدگی فلزی.بعد از ۳۰ دقیقه غوطه ور شدن در محلول کلیه باکتری ها، قارچها، ویروس هپا تیت B، ویروس سل، ویروسHIV و ویروس پاپویا از بین می روند. راهکاری آسان. فاقد ترکیبات آلدهیدی(فرمالیئد، گلاتراهاید، غیره) ، آزمایش شده توسط DGHM/VAH (در لیست VAH-(disinfectants

موادقالب

مواد قالبگیری اولیه از گوش برای ساخت قالبهای ضد آب، ضد صوت و انواع قالبهای سمعکهای پشت گوشی استفاده می گردد. این مواد ساخت کمپانی DETAX آلمان می باشد وسالهاست که ازبهترین و شناخته شده ترین مواد قالبگیری بین متخصصین شنوایی شناسی می باشد.

قالب سمعک های RIC
قالبی که رسیورهای Small و Medium سمعک هایRIC (رسیور داخل مجرا) در راخل آن قرار می گیرد. این قالب ها به منظور افزایش بهره قابل استفاده بیمار از سمعک و ممانعت از فیدبک ساخته می شوند و برای جلوگیری از ورود جرم به رسیور از وکس گارد ( C-Guard) استفاده می گردد.
قالب سخت
قالبی از جنس رزین متا اکریلیک، مقاوم و با دوام. به منظور استفاده در سمعک های پشت گوشی.
قالب نرم
قالبی شفاف از جنس سیلیکون، با دوام و مقاوم. قالبی کاملا انعطاف پذیر، نرم و راحت. با قابلیت عدم تغییر رنگ با گدشت زمان و سازگار با پوست شما.